На Алека Болдвіна та інших членів знімальної групи подали до суду за випадкове вбивство українки-оператора

На Алека Болдвіна та інших членів знімальної групи подали до суду за випадкове вбивство українки-оператора
Читать на русском

Позивач звинувачує членів знімальної групи у недбалості.

Український член знімальної групи "Іржа" Сергій Світний подав до суду на актора Алека Болдуїна та інших членів команди. Причиною позову стала смерть українки-оператора Галини Хатчінс.

Про це APnews повідомляє з посиланням на The Associated Press.

Світний звернувся до Верховного суду Лос-Анджелеса - у позові він стверджує, що зазнав "сильного емоційного розладу" через недбалість відповідачів. Мало того, він стверджує, що сам мало не став жертвою в епізоді зі стріляниною.

"У них ніколи не має бути бойових набоїв на цьому знімальному майданчику", - заявив адвокат українця.

Відповідачами у цій справі загалом стануть майже 20 членів команди. Крім Алека Болдуїна, який був також продюсером фільму, відповідатиме перед судом помічник режисера Девід Холлс, який дав зірці заряджений револьвер, та відповідальна за зброю Анна Гутьєррес-Рід.

"Те, що сталося потім, буде вічно переслідувати позивача. Він відчув дивний і жахливий свист того, що здавалося стисненим повітрям праворуч від нього. Він відчув, як те, що, на його думку, було порохом та іншими залишковими матеріалами, потрапило в правий бік його обличчя", - вказано в тексті позову.

За словами Свєтного, за кілька днів до трагедії він уже бачив револьвери, які просто залишили без нагляду. У результаті сторона звинувачення вимагає від відповідачів компенсацію і штрафні санкції - але про яку саме суму йдеться поки не повідомляється.

Як раніше повідомляв APnews, відомо, американський актор, комік і письменник Алек Болдвін випадково застрелив 42-річну жінку-оператора Галину Гатчинс під час зйомок фільму "Іржа" в Нью-Мексико (США). Також був поранений режисер.

Револьвер, з якого актор Алек Болдвін випадково застрелив українку Галину Гатчинс, перевіряла недосвідчена зброярка Анна Гутьєррес-Рід, на яку неодноразово скаржилася знімальна група. Раніше ми повідомляли, що чоловік оператора-українки Гатчинс, випадково вбитої Аліком Болдвіном, вперше прокоментував трагедію. Додамо, у США заснували стипендію імені Галини Гатчинс.

Новини партнерів

ЄСПЛ закликав Саакашвілі припинити голодування, а владу Грузії – забезпечити політику лікування
Денисова: майже 7500 українців відбувають покарання за кордоном, з них половина – жертви торгівлі людьми