МЗС закликав українців утриматись від поїздок до Італії через коронавірус

МЗС закликав українців утриматись від поїздок до Італії через коронавірус
Читать на русском

МЗС попросив громадян України, які знаходяться в Італії, стежити за рекомендаціями, розробленими Міністерством охорони здоров'я Італії

Представники Міністерства закордонних справ України порекомендували українцям тимчасово утриматися від поїздок до Італії на фоні спалаху коронавірусу нового типу. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

"Співвітчизникам, які продовжують перебувати в Італії, необхідно виявляти підвищену увагу та обережність, дотримуватись рекомендацій та законних вимог місцевих органів влади, вживати необхідних запобіжних заходів для забезпечення власної безпеки, зокрема, що стосується обмежень щодо переміщення всередині країни та місць проживання, уникати скупчень людей, а також повідомити про своє місце перебування та контактні дані до найближчої консульської установи України або зареєструватися на веб-ресурсі https://friend.mfa.gov.ua", - йдеться в повідомленні.

Крім того, зовнішньополітичне відомство попросило громадян України, які знаходяться в Італії, стежити за рекомендаціями, розробленими Міністерством охорони здоров'я Італії. Також українцям порадили невідкладно звертатися за номерами гарячих ліній до посольства України в Італії у разі виникнення обставин, які потребують негайного консульського реагування.

Як раніше повідомляв APnews, прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте під час прес-конференції заявив, що італійська влада прийняла рішення про закриття на карантин усієї території країни.

Новини партнерів

Пасажирка літака через перевірку на коронавірус кашляла на стюардесу і побилась з екіпажем
Прикордонники заборонили в’їзд в Україну росіянину, який має відзнаку за анексію Криму