МЗС: Українців з Єгипту мають повернути "героїчні" туроператори

Дмитро Кулеба
Читать на русском

Наразі 750 українців, які перебувають на карантині у Шарм-ель-Шейху, чекають повернення додому.

Повернути українців, які зараз знаходяться в Єгипті повинні туроператори, які їх туди доставили. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час брифінгу у понеділок, 16 березня, відповідаючи на питання про повернення 750 українців, які перебувають на карантині у Шарм-ель-Шейху.

"Сьогодні до Шарм-ель-Шейху прибув український консул, відряджений туди для того, щоб бути на місці і допомагати громадянам вирішувати ті проблеми, які виникли, а також щоб сформувати цілісну картинку того, де хто знаходиться і в якому стані. Туроператори, які так "героїчно" звезли людей до Єгипту, у тому числі за останні дні, мають виконати свої зобов’язання і повернути громадян назад", - наголосив Кулеба.

Зазначається, що МОЗ, як і міністерство інфраструктури, буде працювати з операторами для того, щоб повернути громадян України додому.

Кулеба наголосив, що це завдання авіаперевізникам не вдасться перекласти на державу.

"Не вдасться туроператорам перекласти цей тягар повністю на державу. Ми будемо всім допомагати, ми не кинемо жодного громадянина на призволяще, і проблему українців в Єгипті будемо вирішувати спільно з тими, хто цю проблему створив. Розраховуємо на конструктивне, відповідальне ставлення туроператорів", - зазначив міністр.

Як повідомляв APNews, більше ніж 50 тисяч українців застрягли у Єгипті на невизначений час у зв’язку з масштабним скасуванням рейсів через поширення коронавірусу. З них 14 тисяч - клієнти авіаперевізника JoinUp.

Новини партнерів

"Укрзалізниця" закрила низку потягів через держкордон у зв'язку з коронавірусом: список
Туристичні місця Барселони спорожніли через пандемію коронавірусу: працюють тільки госпіталі та супермаркети. Ексклюзив