"Будуть наслідки": МЗС України застерегло Білорусь від підтримки Росії

"Будуть наслідки": МЗС України застерегло Білорусь від підтримки Росії
Читать на русском

"Поглинання Білорусі Росією вважаємо загрозою національній безпеці нашої держави і безпеці регіону", - йдеться у заяві міністерства

Міністерство закордонних справ застерегло Білорусь та Олександра Лукашенка від підтримки Росії. Заявили, що Україна буде розцінювати такі дії як недружній акт і фактичну підтримку російської агресії, що "має відповідні міжнародно-правові наслідки".

Про це APnews пише з посиланням на офіційну заяву відомства.

"Україна застерігає Російську Федерацію від наступу на свободу і суверенітет Білорусі. Поглинання Білорусі Росією, яка брутально порушує міжнародне право і продовжує свою агресивну політику проти України та інших держав, вважаємо загрозою національній безпеці нашої держави і безпеці регіону", - йдеться у повідомленні.

Наголосили, що Україна не втручалася і не втручатиметься у внутрішні справи Білорусі. А усі заяви Мінська про нібито постачання бойовиків і зброї з території України "є вигадками", що вводять в оману білоруське суспільство.

"Білоруський народ є одним з найбільш близьких і дружніх Україні. Впевнені, що в нас не існує іншої альтернативи, крім як жити спільно в об’єднаному європейському домі вільних, демократичних, європейських народів", - резюмували в МЗС.

Раніше APnews писав, що Лукашенко звинуватив Зеленського у постачанні зброї в Білорусь.

Новини партнерів

У побитого танцюриста балету Дорофеєвої знерухомлена частина тіла, він в комі
У Київській області зафіксували спалах сальмонельозу: захворіли вже 7 людей