В МЗС України "відхрестилися" від Саакашвілі і його заяви про грузинський уряд

В МЗС України "відхрестилися" від Саакашвілі і його заяви про грузинський уряд
Читать на русском

Пояснили, що “спільними для України та Грузії є безпекові виклики і проблеми окупованих Росією територій держав”

Міністерство закордонних справ України наголосило, що неуповноважені особи не можуть висловлювати позицію держави. Таку відповідь відомство дало на заяву Саакашвілі про "нелегітимність" грузинського уряду. Про це APnews повідомляє з посиланням на їх прес-службу МЗС.

“України високо цінує стратегічне партнерство з Грузією та підтверджує свою готовність розвивати двосторонні відносини у дусі дружби та добросусідства”, - повідомило МЗС.

Відмітили також, що “спільними для двох країн є безпекові виклики і проблеми окупованих Росією територій держав”. Та наголосили, що реалізація цих та інших напрямків взаємодії відбувається між органами влади двох країн на засадах довіри, взаємної поваги і невтручання у внутрішні справи один одного.

“У цьому зв'язку наголошуємо, що українським законодавством чітко визначено перелік посадових осіб і державних органів, які наділені повноваженнями висловлювати офіційну позицію Української держави. Публічні висловлювання не уповноважених осіб не можуть вважатися позицією держави”, - підсумували у МЗС України.

APnews також писав, що МЗС Грузії викликає посла України через скандальну заяву Саакашвілі про "нелегітимність" грузинського уряду.

Читайте також:

Новини партнерів

Масштабні пожежі на Луганщині вдалося локалізувати: до операції залучено близько 1000 осіб
Порошенко, Луценко, Аброськін - покривають вбивство моїх дітей: батько Ноздровської стверджує, що йому погрожують