МЗС просить українців відмовитись від поїздок в Афганістан

МЗС просить українців відмовитись від поїздок в Афганістан
Читать на русском

А тих, хто все ще знаходиться в цій країні, - просять негайно покинути її територію

Міністерство закордонних справ України звернулось з офіційною заявою, в якій порекомендувало громадянам утриматись від поїздок в Афганістан. Причина - загострення воєнного конфлікту в регіоні.

Про це APnews пише з посиланням на прес-службу МЗС.

"У зв’язку із ескалацією збройного конфлікту в Ісламській Республіці Афганістан, Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам України утриматися від будь-яких поїздок до Афганістану, а тим, хто продовжує перебувати в цій країні, – негайно залишити її територію", - йдеться у заяві.

Вказано, що такі рекомендації дійсні до стабілізації безпекової ситуації. При цьому у разі загрози життю або здоров’ю, виникнення інших обставин, що вимагають негайного консульського реагування, порадили невідкладно звертатися до Посольства України в Республіці Таджикистан, до зони відповідальності якого належить Афганістан.

Нагадаємо, що з травня сили НАТО оголосили свій вихід з Афганістану, у зв’язку з чим "Талібан" активізував свій наступ. В останні дні таліби захопили 11 з 34 столиць провінцій, зростає число жертв серед цивільного населення.

Раніше APnews писав, що штаб-квартира ООН в Афганістані піддалася артилерійському удару.

Новини партнерів

СБУ розпочинає масштабні антитерористичні навчання на Донбасі з використанням зброї та техніки
Україна висловила протест Росії через чергову поставку "сумнівної гуманітарної допомоги" в ОРДЛО