МЗС перевіряє інформацію про затримання у Туреччині українця серед групи військових шпигунів

МЗС перевіряє інформацію про затримання у Туреччині українця серед групи військових шпигунів
Читать на русском

Офіційної інформації від турецької сторони поки що не надходило.

Україна звернулася до правоохоронних органів Туреччини, щоб підтвердити інформацію про затримання українця серед групи шпигунів. Офіційної заяви в МЗС поки що не надходило.

Про це у Twitter повідомив прес-секретар Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко, передає APnews.

За його словами, турецька сторона поки що не інформувала українські дипломатичні установи в Туреччині про факт затримання українця за підозрою у військовому шпигунстві.

Крім того, жодних звернень від його рідних також не надходило.

На доручення Міністерства закордонних справ Генеральне консульство України в Стамбулі вже звернулося до правоохоронних органів Туреччини, аби перевірити цю інформацію, з’ясувати місце знаходження нашого громадянина і деталі справи, а також отримати дозвіл на його відвідання українським консулом.

Варто зазначити, що напередодні, 20 жовтня, у ЗМІ з'явилася інформація про те, що у Туреччині затримали шістьох осіб за звинуваченням у політичному і військовому шпигунстві. Повідомлялося, що серед заарештованих може бути один громадянин України.

За даними видання Hurriyet, 8 жовтня в Стамбулі була проведена скоординована операція правоохоронцями, в ході якої затримали шістьох осіб.

Згідно з інформацією, підозрювані готували збройну акцію проти чеченських опозиціонерів в Туреччині та планували заволодіти для цього зброєю. Також відомо, що затримані підозрювані доставлені в пенітенціарну установу Малтепе.

Як повідомляв APnews, ФСБ заявила про затримання "українського шпигуна" в Тулі.

Новини партнерів

В Україні оголошено штормове попередження: стихія омине тільки одну область
Укрзалізниця розгорнула пункти вакцинації і COVID-тестування на вокзалах у 10 містах: список