МЗС Канади наказало сім'ям дипломатів з дітьми "тимчасово покинути" Україну

МЗС Канади наказало сім'ям дипломатів з дітьми "тимчасово покинути" Україну
Читать на русском

Раніше представники Канади вже рекомендували своїм громадянам залишити територію України.

Міністерство закордонних справ Канади офіційно відкликало з України сім'ї своїх дипломатів із дітьми. Таке повідомлення пов'язане з "нарощуванням російської військової сили".

Про це повідомляє APnews з посиланням на офіційний сайт МЗС Канади.

"У зв'язку з нарощуванням російської військової потужності, що продовжується, і дестабілізуючою діяльністю в Україні і навколо неї ми вирішили тимчасово відкликати дітей співробітників посольства Канади у віці до 18 років і членів сім'ї, що їх супроводжують", - говорить заява на офіційному сайті відомства.

Також у Міністерстві наголосили, що для них є пріоритетом безпека канадських громадян та їхніх сімей у представництвах країни за кордоном. Зазначимо, що раніше МЗС Канади рекомендувало своїм громадянам залишити територію України.

Раніше APnews повідомляв, що державний департамент США рекомендував своїм держслужбовцям і дипломатам виїхати з сім'ями з України. В Міністерстві закордонних справ відреагували на евакуацію американських дипломатів з України. Такий крок Держдепу США розцінюють як "передчасний".

Слідом за Сполученими Штатами Америки Великобританія почала відкликати співробітників свого посольства в Україні. До такого ж рішення прийшла влада Австралії. Пізніше стало відомо, що ще одна країна розглядає можливість евакуювати співробітників посольства з України.

Новини партнерів

Львівська область завтра перейде до "червоної" зони карантину
Арахамія заявив, що розмови про концентрацію російських військ на кордоні з Україною – це фейк