МЗС Грузії викликає посла України через скандальну заяву Саакашвілі про "нелегітимність" грузинського уряду

МЗС Грузії викликає посла України через скандальну заяву Саакашвілі про "нелегітимність" грузинського уряду
Читать на русском

Глава МЗС Грузії Давид Залкалиани зв'язався з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебой і висловив стурбованість.

Міністерство закордонних справ Грузії викликало українського посла Ігоря Долгова через заяви Михайла Саакашвілі про нелегітимність чинного грузинського уряду.

Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу МЗС Грузії.

В МЗС Грузії вважають, що заяви такого змісту завдають шкоди відносинам двох країн, а також порушують грузинське законодавство.

"Грузинська сторона висловила сподівання, що українська сторона правильно оцінить цей факт, і обидві країни докладуть зусиль для подальшого розвитку відносин. За словами українського посла, він передасть позицію офіційного Тбілісі Києву", - наголосили в прес-службі.

У повідомленні йдеться, що глава МЗС Грузії Давид Залкалиани зв'язався з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебой.

"Глава МЗС України висловив стурбованість з приводу інциденту і пообіцяв прояснити ситуацію своєму колезі", - констатували в Грузії.

Варто нагадати, що нещодавно екс-президент Грузії, котрий зараз обіймає посаду голови Виконавчого комітету ради реформ України Михайло Саакашвілі заявив, що грузинський уряд є нелегітимним. Після відповідної заяви в парламенті Грузії заявили, що Київ має пояснити висловлювання Саакашвілі.

Як повідомляв APnews, Саакашвілі заявив, що "полетять голови", та анонсував нові реформи в Україні.

Новини партнерів

Хто кому начальник в ДБР. Бабіков і Соколов систематично порушують законодавство України
Нідерланди подадуть позов в ЄСПЛ проти Росії через катастрофу MH17