МЗС дало українцям в Італії нові рекомендації

МЗС звернулось до українців в Італії
Читать на русском

Українські дипломати попросили українців в Італії зареєструватися на спеціальному сайті.

МЗС України оновило рекомендації для українців, які живуть в Італії, залишивши чіткі інструкції про пересування і поведінку в публічних місцях.

"Рекомендуємо громадянам України, які вже перебувають в Італії, проявляти підвищену увагу і обережність, уникати необґрунтованого пересування по території країни, бажано повідомити про своє місцезнаходження та контактні дані в найближчій консульській установі України або зареєструватися на веб-ресурсі: friend.mfa.gov.ua", - йдеться в повідомленні на сайті міністерства.

Крім того, увагу українців звернули на те, що в Італії державні і приватні установи масово переходять на онлайн режим роботи за допомогою систем "Smart Working", що полегшує процеси, пов'язані з карантином, а в звичайному порядку залишаються працювати тільки нічні заклади.

Громадян України просять суворо дотримуватися правил карантину, організованного італійським урядом, і бути готовими давати пояснення правоохоронцям про цілі своєї поїздки вдень. Також, в МЗС попросили відмовитися від переміщень дітям і літнім людям.

"Особи, які мають температуру тіла вище 37,5, повинні залишатися вдома і викликати лікаря. Самостійно йти в лікарні - заборонено; особам, у яких підтверджено коронавірус, проте вони знаходяться на домашньому карантині, суворо забороняється залишати власне житло", - відзначили в повідомленні .

Чиновники попередили, що заклади громадського харчування і супермаркети також скоротили час роботи - з 6 до 18 годин.

Як раніше писав APnews, Кабінет міністрів України прийняв ряд рішень щодо недопущення поширення коронавірусу COVID-19 в Україні.

До цього вдень 11 березня в Україні ввели карантин - вже відомі терміни та обмеження.

Новини партнерів

В комітеті Ради назвали можливі терміни завершення розгляду закону про ринок землі
Кабмін повідомив подробиці протидії епідемії коронавірусу в Україні