МВС повідомило, де розмістять евакуйованих з Ухані людей

МВС повідомило, де розмістять евакуйованих з Ухані людей
Читать на русском

МВС закликало громадян України дотримуватися публічного порядку і безпеки

Особи, яких евакуювали до України з Уханя через коронавірус, будуть розміщені у медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

Туди громадян України та інших країн доправлять спеціальним транспортом Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"Протягом 14 днів там вони перебуватимуть в обсервації із забезпеченням суворого режиму санітарного-епідеміологічного контролю та безпеки. Всі протиправні спроби перешкоджання розміщенню евакуйованих на цьому об’єкті або порушення режиму їхньої обсервації будуть припинені Нацполіцією та Нацгвардією відповідно до вимог Закону та рішення урядового штабу", - йдеться у повідомленні.

Крім того, МВС закликало громадян України дотримуватися публічного порядку і безпеки, не скоювати протиправних дій та з розумінням поставитися до необхідності вжиття таких тимчасових обмежувальних заходів щодо евакуйованих з Китаю осіб.

Як повідомляв APnews раніше, у аеропорту "Бориспіль" приземлився літак з українцями та іноземцями, яких евакуювали з міста Ухань в Китайській Народній Республіці.

Новини партнерів

У мережі з'явилось відео з борту літака з евакуйованими українцями
Деркач заявив, що Шерембея та Шабуніна можуть ув'язнити на 7-12 років