МВС підтримує легалізацію зброї, але за однієї умови, - Геращенко

МВС підтримує легалізацію зброї, але за однієї умови, - Геращенко
Читать на русском

"Це і позиція Президента України також, вона висловлена у відповіді на петицію про дозвіл на короткоствольну зброю", - заявили в МВС.

Міністерство внутрішніх справ України і Нацполіція підтримують законопроект № 4335 про легалізацію зброї, але лише деяких його видів. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву заступника голови МВС Антона Геращенко.

«На цей час оборот зброї в Україні регулюється лише наказом міністра внутрішніх справ № 622. Закон потрібен, але ми категорично проти звернення короткоствольної зброї. Це і позиція Президента України також, вона висловлена ​​у відповіді на петицію про дозвіл на короткоствольну зброю», - зазначив чиновник.

Для підтвердження своїх слів, Геращенко згадав високу статистику смертності у США, де дозволено оборот короткоствольної зброї. У країнах, де пістолети та револьвери не дозволені, ці цифри значно нижче.

Як уточнив Геращенко, на цей час з 21 року кожен українець, який не має наркотичної, алкогольної залежності або психічних розладів, має право купити гладкоствольну рушницю. А ті, кому є 25 і вони не мають проблем з законом, можуть отримати дозвіл на нарізну зброю.

Раніше APnews повідомляв, нардеп від "Слуги народу" запропонував ввести "сухий закон" заради доступу до зброї.

Новини партнерів

Кузьмін: Закриття каналів - це відповідь президента на стрімке зростання популярності Медведчука
В шести областях України оголосили штормове попередження