МВС не дасть дозвіл на чартерні рейси для повернення українців - Аваков

МВС не дасть дозвіл на чартерні рейси для повернення українців - Аваков
Читать на русском

Глава МВС зазначив, що ті, хто перебуває зараз на обсервації в Київських готелях пройдуть ПЛР тести

Міністерство внутрішніх справ більше не дасть дозвіл на чартерні рейси для евакуації українців, які залишилися за кордоном. Про це повідомляє APnews з посиланням на Facebook глави МВС Арсена Авакова.

"... Замовляю в прикордонній табличку- аналітику, до ночі отримую - і хочеться матюкатися ... І ось чому: 13-го березня президент Зеленський звернувся до українців повернутися в країну, у зв'язку з епідемією, а тут дивлюся - кожен третій повернувся вчора на цьому скандальному спеціально організованому рейсі ... полетіли з країни на Балі ... 13, 14, 15 березня (! !!) ...", - йдеться в повідомленні.

При цьому він нагадав, що більшість випадків зараження в Києві - люди, які повернулися з інших країн. За його словами, МВС більше не дозволить жоден чартерний рейс, пасажирське авіасполучення - закрито. При цьому він вказав, що можливі винятки, але люди повинні будуть неухильно пройти обсервацію та ПЛР-тестування.

Крім того, глава МВС зазначив, що ті, хто перебуває зараз на обсервації в Київських готелях пройдуть ПЛР тести і поліція розвезе по домівках тих, у кого буде негативний результат під жорстку домашню ізоляцію під контролем поліції та санітарних лікарів. При цьому за не покору Аваков пригрозив відповідальністю за статтею 325 "Порушення санітарних правил і норм для запобігання інфекційним захворюванням і масовим отруєнням" КПК.

"Ті, хто втік з автобусів і ухилився від обсервації на цей момент - уже отримали адміністративні протоколи або будуть піддані цієї санкції - штраф до 17 000 гривень. Якщо у когось із пасажирів рейсу буде виявлений вірус - поліція прийме рішення про висунення звинувачень в відповідно до статті 325 - аж до арешту та утримання під вартою до трьох років", - підкреслив міністр внутрішніх справ.

МВС не дасть дозвіл на чартерні рейси для повернення українців - Аваков
МВС не дасть дозвіл на чартерні рейси для повернення українців - Аваков

Як раніше повідомляв APnews, глава Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв заявив, що 3 квітня українська авіакомпанія здійснить шість спеціальних рейсів для евакуації українців додому

Новини партнерів

Глава МВС вважає, що карантин в Україні закінчиться не раніше середини травня
В Україні залишилася одна область без інфікованих коронавірусом