МВС хоче створити в Україні добровільні пожежні дружини

МВС хоче створити в Україні добровільні пожежні дружини
Читать на русском

"Ми зацікавлені в запозиченні німецького досвіду в створенні ефективної моделі волонтерського пожежного руху", - заявили у відомстві.

Міністерство внутрішніх справ України планує створити в Україні «добровільні пожежні дружини». Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави МВС Дениса Монастирського.

"Жодна розвинена країна не працює виключно за рахунок державних пожежних служб. Досвід колег з Німеччини, де залучено понад мільйон добровольців-пожежних, демонструє свою ефективність. Ми зацікавлені в запозиченні німецького досвіду в створенні ефективної моделі волонтерського/добровільного пожежного руху", - заявив міністр під час зустрічі з послом ФРН Анкою Фельдгузен.

Монастирський і німецький дипломат також висловили надію, що проект, спрямований на створення і розвиток добровільних пожежних дружин у територіальних громадах міг би бути підтриманий Німецьким товариством міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH), яке давно працює в Україні за дорученням Федерального уряду Німеччини і досить тісно взаємодіє з органами системи МВС.

Раніше APnews повідомляв, Антон Геращенко став радником глави МВС.

Новини партнерів

ФРН бажає, щоб РФ продовжила транзит газу через Україну на 5-10 років, - посол Німеччини
Україна має знову стати космічною державою – Зеленський