МВС буде шукати порушників на виборах літаками та квадрокоптерами

МВС буде шукати порушників на виборах літаками та квадрокоптерами
Читать на русском

У МВС повідомили, що на виборах будуть залучені майже 140 тисяч правоохоронців.

Міністерство внутрішніх справ анонсувало залучення мобільних груп та авіації до виявлення порушників під час виборів 25 жовтня. Про це пише APnews з посиланням на пресслужбу МВС.

Так, за словами заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового, на виборах буде залучено майже 140 тисяч правоохоронців.

"Виходячи з розрахунків для забезпечення публічної безпеки під час місцевих виборів буде залучено майже 140 тисяч правоохоронців. Передбачається залучення авіаційних підрозділів системи МВС для оперативного реагування на зміну обстановки", - повідомив він.

Окрім цього, Яровий підкреслив, що особовий склад повністю забезпечений засобами захисту від COVID-19. Також планується залучення резервних груп правоохоронців центрального апарату Нацполіції, курсантів ВНЗ та поліцейських з обласних управлінь.

МВС буде шукати порушників на виборах літаками та квадрокоптерами

Водночас, заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров зазначив, що на вибори залучать всі наявні сили.

"Ми плануємо залучати всі наявні сили та засоби авіації системи МВС – літаки та гелікоптери. Наявність гелікоптерів дозволить реагувати на протиправну діяльність у найвіддаленіших точках, де немає посадкових смуг", - заявив Гончаров.

МВС буде шукати порушників на виборах літаками та квадрокоптерами

Глава Нацполіції Ігор Клименко зазначив, що кількість складених адміністративних протоколів та розпочатих кримінальних проваджень за місяць виборчої кампанії (на сьогодні 683 та 219) вже перевищує в 12 та 18 разів відповідно аналогічні показники під час парламентських виборів.

Він додав що наразі основним завданням поліції є простежити за тим, щоб вибори пройшли в межах закону, тому з 12 жовтня до 1 листопада весь особовий склад працюватиме в посиленому режимі.

Як повідомляв APnews раніше, НАЗК виявило ряд недоліків у законі про "карантинні" вибори, які загрожують прозорості фінансування.

Читайте також:

Новини партнерів

Суд заарештував копа, який п'яним влаштував смертельне ДТП в Броварах
Громадян України дискримінують за ознакою "співпраці" з іноземними урядами - адвокат