МВФ збільшить обсяги пільгових кредитів в три рази через коронавірус

МВФ збільшить обсяги пільгових кредитів в три рази через коронавірус
Читать на русском

 Через коронавірус 102 країни попросили у МВФ підтримки

Міжнародний валютний фонд має намір збільшити обсяги пільгового кредитування для країн, які цього потребують, до більш ніж 18 мільярдів доларів. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва, оприлюдненому на сайті МВФ.

За її словами, дане рішення було прийнято, щоб допомогти країнам подолати пандемію коронавірусу covid-19.

"Сьогодні наш Виконавча рада схвалила створення лінії короткострокової ліквідності для подальшого зміцнення глобальної мережі фінансової безпеки в рамках відповіді Фонду на COVID-19. Цей механізм являє собою поновлювану підтримку для країн-членів з дуже сильною політикою та основами, які потребують короткострокової помірної підтримки платіжного балансу. У цих випадках короткострокова лінія ліквідності забезпечить поновлюваний доступ до 145% квоти", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Варто відзначити, що раніше Георгієва заявила на зустрічі міністрів фінансів і керівників центральних банків країн "Великої двадцятки", що МВФ "терміново шукає 18 мільярдів доларів нових кредитних ресурсів для Фонду скорочення бідності та зростання і, ймовірно, також потребуватиме не менше 1,8 мільярда доларів у вигляді субсидій ".

Крім того, вона нагадала, що 102 зі 189 країн-членів МВФ попросили допомогу Фонду для боротьби з цією хворобою. У зв'язку з цим Георгієва закликала держави-донори Фонду активніше допомагати ринкам, що розвиваються.

Як раніше повідомляв APnews, глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україна отримає новий транш від МВФ через три тижні після прийняття "антиколомойского" закону.

Новини партнерів

Консультації в реальному часі: в Україні запрацювала онлайн-платформа для лікарів
Коронавірус підхопили понад 4160 українців, кількість смертей зростає: оновлені дані