МВФ спрогнозував значне падіння світової економіки у 2020 році

МВФ спрогнозував значне падіння світової економіки у 2020 році
Читать на русском

Падіння прогнозу пов’язане з високим рівнем невизначеності у світі через пандемію коронавірусу

Міжнародний валютний фонд представив оновлений прогноз щодо падіння світової економіки у 2020 році. Про це повідомляє APnews з посиланням на дослідження МВФ.

Фонд погіршив прогноз з 3% до 4,9% у порівнянні з квітневим. У МВФ переконані, що протягом 2021 року економіка буде відновлюватись повільніше, ніж очікувалось раніше. За прогнозом Фонду, сукупні витрати світової економіки у 2020-2021 роках складуть понад 12 трильйонів доларів.

В Міжнародному валютному фонді підкреслили, що падіння прогнозу пов’язане з високим рівнем невизначеності у світі через пандемію коронавірусу.

"Гарні новини про вакцини та методи лікування й додаткова політична підтримка можуть призвести до швидшого відновлення економічної активності. Але з іншого боку, подальші хвилі інфекції можуть повернути назад зростання мобільності та витрат, а також швидко зробити жорсткішими фінансові умови, що викличе боргові проблеми", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв APnews, МВФ виділив Україні новий кредит в 5 млрд доларів. Короткострокова програма співпраці з Фондом триватиме 18 місяців.

Новини партнерів

Зеленський пообіцяв відбудувати всі зруйновані паводками будинки та дороги на Закарпатті
Суд зобов'язав ГПУ відкрити проти Порошенка ще одну справу через Коломойського