“МВФ пропонує нам здати всю державу в ломбард”: Батенко висловився про прийнятий депутатами бюджет

“МВФ пропонує нам здати всю державу в ломбард”: Батенко висловився про прийнятий депутатами бюджет
Читать на русском

За словами нардепа, зміни до бюджету спрямовані не на скорочення боргу, а на його збільшення, а джерела таких забезпечень є нереалістичними

Нардеп депутатської групи “За майбутнє” Тарас Батенко виступив у парламенті проти змін в бюджеті. Про це APnews повідомляє з посиланням на хід засідання парламенту 13 квітня.

“Чи здатна сьогодні українська влада і український уряд впоратися з тими викликами, які спіткали українське суспільство і державу як частину світу? Зміни, які ми сьогодні розглядаємо, спрямовані на несистемне витрачання коштів, не покликані сприяти запуску зростання економіки та розвитку інфраструктури, не передбачають стимулів та допомоги економіці за часів всесвітньої економічної кризи”, - вважає нардеп.

Він також висловив невдоволення тим, чому депутатів, як вищий законодавчий орган держави, не включили до антикризового штабу.

“Про нас чують і пам’ятають тільки тоді, коли треба давати голоси”, - сказав Батенко.

На думку депутатської групи “За майбутнє”, всі спроби уряду продемонструвати соціальний захист громадян перекреслює демонстративне виключення із бюджету норми про наближення прожиткового мінімуму до його реальної величини. Батенко відмітив, що уряд зберігає право на свій розсуд у ручному режимі визначати, кому і скільки давати коштів. І наголосив, що при цьому передбачається скорочення видатків на розвиток культури, освіти, мистецтва і так далі.

Батенко також зазначив, що зміни до бюджету спрямовані не на скорочення боргу, а на його збільшення. При чому джерела таких забезпечень є нереалістичними.

“Представники влади навіть не провели переговорів з міжнародними валютними кредиторами щодо реструктуризації боргів країни. Фактично сьогодні МВФ пропонує нам здати всю державу в ломбард. Продавши землю, продамо й державу”, - сказав Батенко.

Раніше APnews повідомляв, що Рада ухвалила доопрацьований законопроект про держбюджет-2020.

Новини партнерів

Напередодні виборів екс-помічниця Байдена звинуватила його в сексуальному насильстві
Нардеп Гончаренко запропонував Зеленському мільйон доларів