МВС через вибори переходить на посилений режим роботи

МВС через вибори переходить на посилений режим роботи
Читать на русском

Уже завтра МВС візьме під охорону дільничні виборчі комісії.

МВС України на час місцевих виборів переходить на посилений режим роботи. Про це повідомляє APnews з посиланням на першого заступника Міністерства внутрішніх справ Сергія Ярового.

«З 21 жовтня по 1 листопада МВС переходить на посилений варіант несення служби. У повному обсязі розгортається система управління: центральних і регіональних управлінь Нацполіціі, Нацгвардії, ДСНС і ДПАУ. Необхідно налагодити обмін інформацією на рівні головних управлінь Нацполіціі, центрального офісу Нацполіції», - заявив правоохоронець.

Зокрема, до 23 жовтня планується перевести авіацію МВС до місць базування, здійснити відрядження підрозділів навчальних закладів, Нацполіціі і Нацгвардії до місць несення служби. Наразі під охорону взято 1340 територіальних виборчих комісій.

«Вже завтра, 22 жовтня, беремо під охорону дільничні виборчі комісії. Крім того, поліція продовжує роботу по документуванню правопорушень на всіх етапах виборчого процесу. Всього з 5 вересня територіальні органи Національної поліції зареєстрували 6185 заяв і повідомлень, пов'язаних з виборчим процесом. За результатами їх розгляду складено 1436 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень і розпочато 475 кримінальних проваджень », - додав Сергій Яровий.

Раніше APnews повідомляв, місцеві вибори - геноцид проти українського народу: інфекціоніст.

Новини партнерів

Матч "Лестер" - "Зоря" увійде в історію Ліги Європи
Винен коронавірус. В Мінекономіки "виправдалися" за нестворені 500 тисяч робочих місць Шмигаля