Мулик: Степанова - у відставку! Його робота просто провальна, країна не підготувалася до другої хвилі коронавірусу

Мулик: Степанова - у відставку! Його робота просто провальна, країна не підготувалася до другої хвилі коронавірусу
Читать на русском

Владислав Мулик вважає, що Максим Степанов провалив підготовку до другої хвилі коронавірусу

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов повинен піти у відставку, поки ситуацію в країні ще можна виправити. Про це повідомляє ZIK з посиланням на конфліктолога й офіцера СБУ в запасі Владислава Мулик.

"Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що не збирається йти у відставку. А даремно, бо як робота Степанова просто провальна. Країна не підготувалася до другої хвилі коронавірусу, кількість хворих зростає з кожним днем ​​і перевалило за 15 тисяч/добу, а міністр не спромігся оприлюднити будь-якої план боротьби з пандемією. Тоді навіщо нам такий міністр, який веде країну до прірви?", - зазначив Мулик.

Крім того, він вказав, що міністерство охорони здоров'я за цей рік не закуповував апарати ШВЛ, КТ та кисневі станції, а просто передало гроші, виділені на боротьбу з вірусом, на дороги. Це злочинне рішення, яке повинні розслідувати правоохоронні органи. І якби Степанов був адекватним міністром, він би висловив протест і пішов з поста ще влітку, але немає, він своїм мовчанням схвалив цю злочинну недбалість уряду.

"Все, чим може похвалитися Степанов, - це збільшення кількості ПЛР-тестів. Але відбувається це завдяки збільшенню потужностей приватних лабораторій, за що українці платять зі своєї кишені - по 1-1,5 тис. за тест. Тобто МОЗ просто розвиває приватний медичний бізнес. А де лікувати українців, якщо госпіталі в жахливому стані й там не вистачає ліжко-місць? Ну а ситуація з карантином - це взагалі нижче дна. З подачі Степанова був введений локдаун вихідного дня, а потім міністр виходить і каже - так він взагалі був безглуздим. Так може, Степанов зі своєї кишені нехай компенсує збитки тисяч українців, які ті зазнали через ідіотські недокарантини? Хто відповість за цей непрофесіоналізм? Знову ніхто? Так нехай Степанов!", - підсумував Мулик.

Новини партнерів

Стефанчук заявив про побічні наслідки від COVID-19
Штучна "ялинка в капелюсі" та маршрут пригод - повна програма заходів на карантинний Новий рік 2021 Києві