МРТ, ШВЛ, рентген та повна санітарія: показали умови утримання Саакашвілі у військовому шпиталі

МРТ, ШВЛ, рентген та повна санітарія: показали умови утримання Саакашвілі у військовому шпиталі
Читать на русском

У військовому шпиталі функціонує апарат магнітно-резонансної томографії (МРТ), і Саакашвілі зможуть провести дослідження головного мозку

Незабаром колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, який голодує 50 днів і перебуває у реанімації тюремної лікарні, мають перевезти до військового шпиталю міста Горі. Грузинські ЗМІ опублікували відео, на якому показали умови утримання політика у лікарні, а також його майбутню палату, пише APnews.

Зазначається, що госпіталь оснащений усією необхідною медичною технікою для діагностики, підтримки здоров'я Саакашвілі та лікування, зокрема, є сучасний МРТ, за допомогою якого Саакашвілі зможуть провести дослідження головного мозку, апарат штучної вентиляції легень, рентген.

Як заявила глава МОЗ Грузії Катерина Тикарадзе, все обладнання у військовому госпіталі технічно справне і пацієнт зможе отримати всі необхідні процедури та послуги. Вона наголосила, що в процесі підбору клініки велика увага приділялася й питанню забезпечення заходів безпеки.

"Було визнано, що госпіталь Горі - це те місце, де пацієнту можна запропонувати максимальну безпеку. Виходячи з цього, для нього було обладнано особливу палату, де він продовжить лікування під інтенсивним наглядом", - додала Тикарадзе.

На оприлюдненому відео видно, що в просторій і стерильній палаті політик матиме телевізор, апарат для вимірювання серцевого ритму і тиску.

За повідомленнями ЗМІ, на вікнах палати Саакашвілі у військовому шпиталі вже встановлено ґрати. Однак, наскільки інформація відповідає дійсності, судити складно.

Раніше APnews повідомляв, у зв'язку з критичним станом здоров'я Міхеїла Саакашвілі було ухвалено рішення перевести його до військового шпиталю міста Горі.

Зазначимо, грузинські лікарі оцінили стан здоров'я Саакашвілі, дійшовши висновку, що його слід перевести до мультипрофільної клініки. За словами медиків, реанімаційні заходи, які можуть бути потрібними у разі погіршення стану пацієнта, з великою ймовірністю будуть неефективними.

Новини партнерів

Вступ України до НАТО не стоїть на порядку денному - Резніков
Українські моряки вперше візьмуть участь у морських навчаннях НАТО Dynamic Move