"Можу обговорювати будь-які теми": Саакашвілі прокоментував фото з Богданом

"Можу обговорювати будь-які теми": Саакашвілі прокоментував фото з Богданом
Читать на русском

Він зазначив, що має дружні відносини з Богданом, "рівно так само як і з багатьма іншими з різними політичними бекграундами"

Після публікації фото з народним депутатом від "Слуги народу" Лізою Ясько та Андрієм Богданом глава виконавчого комітету Національної ради реформ при президенті Міхеіл Саакашвілі заявив, що не збирається створювати з колишнім головою Офісу президента спільних проєктів найближчим часом. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Саакашвілі.

Він зазначив, що має дружні відносини з Богданом, "рівно так само як і з багатьма іншими з різними політичними бекграундами", тому він може "обговорювати будь-які теми з ким завгодно" за дружнім столом в себе вдома.

"Ніяких спільних політичних і партійних проєктів я з Андрієм Богданом найближчим часом створювати не збираюся. Це не заважає нашому спілкуванню. Політично моя позиція абсолютно зрозуміла. Я повністю підтримую президента Зеленського і намагаюся бути корисним народу України в розробці перетворень і реформ, чим і активно зараз займаюся. Я підтримую багатьох перспективних, особливо молодих політиків і з команди Зеленського, і в цілому по Україні. Я дуже хочу, щоб це нове покоління було більш успішним, ніж всі попередні", - уточнив Саакашвілі.

Як повідомляв APnews раніше, екс-очільник Закарпатської ОДА Генадій Москаль назвав Саакашвілі аферистом.

Джоковича дискваліфікували за удар м'ячем в шию жінки-арбітра
Зеленський про обмін полоненими: "Україна своїх не кидає"

Новини партнерів