Можна класти бруківку: Шмигаль сказав, на скільки зможе прожити в Україні родина з дітьми

Можна класти бруківку: Шмигаль сказав, на скільки зможе прожити в Україні родина з дітьми
Читать на русском

Прем'єр-міністр наголосив, що якщо будуть працювати двоє, то 16 тисяч гривень на місяць вистачить, щоб прожити

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав, що в Україні зараз достатньо недорогих робочих місць, де зарплата від 6 до 8 тисяч гривень, куди можна влаштуватися на роботу. Про це APnews повідомляє з посиланням на інтерв'ю чиновника РБК-Україна.

"Це проста робота, на яку людина зможе прийти влаштуватися, і на наступний день вже її отримати. Ну, наприклад, класти бруківку або озеленювачем, і так далі", - зазначив прем'єр.

Він вказав, що за допомогою такої кількості та якості робочих місць, по-перше, буде чисто в містах, районах і в цілому в Україні. А по-друге, це дає можливість людям вже зараз заробляти мінімальні кошти.

На питання журналіста, а чи вистачить цих коштів, щоб прожити, Шмигаль відповів, що тільки за умови, якщо зароблятимуть двоє.

"Якщо одна людина заробляє в родині, то, звичайно, 8 тисяч гривень не вистачить. Але якщо це звичайна сім'я з двох батьків і двох дітей, то їм достатньо буде 16 тисяч гривень, щоб харчуватися", - сказав прем'єр.

Але уточнив, що не має на увазі при цьому "відкладання". "Ми говоримо суто про заробіток, щоб елементарно прожити", - відповів прем'єр.

Раніше APnews повідомляв, що за заявою Шмигаля, українцям доведеться дотримуватися масочного режиму щонайменше два роки.

Новини партнерів

В Україні карантин буде діяти до 11 травня
Антиспамний закон і "ліквідація" директора НАБУ: що розглянуть депутати на позачерговому засіданні Ради