"Можливо, це некультурно сказати": нардеп зі "Слуги народу" висловився щодо Верещук

"Можливо, це некультурно сказати": нардеп зі "Слуги народу" висловився щодо Верещук
Ексклюзив
Читать на русском

Сушко зазначив, що підтримує Верещук та вважає, що у неї є всі шанси перемогти на виборах у мери Києва

Народний депутат від "Слуги народу" Павло Сушко розповів, що думає про праймеріз партії та про кандидата у мери Києва Ірину Верещук. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Сушка.

"Було дуже цікаво, коли кандидати, в принципі, без підготовки будь-яких політтехнологів, системності, щиро, відкрито свої думки сказали, яким має бути Київ. Ми знаємо, яким буде Київ, таким буде ціла Україна, тому що це столиця. Як для мене, це було дуже цікаво", - сказав він.

Сушко зазначив, що підтримує Верещук та вважає, що у неї є всі шанси перемогти на виборах у мери Києва.

"Я Ірину Верещук оцінюю дуже високо через те, що вона жінка зі сталевою хваткою і з такими, можливо, це й некультурно сказати, але з такими чоловічими яйцями, сталевими. Я упевнений, що у неї є повністю всі шанси і боксерські перчатки навіть можуть не допомогти", - підкреслив він.

Народний депутат додав, що у Верещук є сильна команда з 248 народних депутатів. Крім того, він не зізнався, за кого проголосував на праймеріз.

"Я думаю, команда з фракції, з 248 народних депутатів, - це найкраща команда за історію всієї країни. Це інтимне дуже питання, хай воно залишиться для мене, у мені. Так культурніше буде перед колегами іншими, тому що декілька колег було на праймеріз", - резюмував Сушко.

Як повідомляв APnews раніше, члени партії "Слуга народу" визначилися з кандидатом на виборах мера Києва.

Новини партнерів

Таємне голосування, підпис та нагляд: як проходили праймеріз "Слуги народу"
"Підтримка Кличка не абсолютна": нардеп зі "Слуги народу" заявив, що Верещук може перемогти і пояснив, чому