Може сісти за державну зраду: юрист розповів, що загрожує брату Єрмака через "продаж посад"

Може сісти за державну зраду: юрист розповів, що загрожує брату Єрмака через "продаж посад"
Ексклюзив
Читать на русском

За його словами, ситуація, яка склалась з братом голови Офісу президента Денисом Єрмаком, схожа на внутрішній конфлікт у партії

Спеціалізована антикорупційна прокуратура може припинити вести справу через корупційний скандал, пов'язаний з головою Офісу президента України Андрієм Єрмаком. Про це розповів юрист Ростислав Кравець в ексклюзивному коментарі APNews.

За його словами, ситуація, яка склалась з братом голови Офісу президента Денисом Єрмаком, схожа на внутрішній конфлікт у партії.

“Насправді це дуже цікавий факт, чому саме так сталось, чому САП веде цю справу, тому я не очікую, що САП буде надалі продовжувати цю справу, і це більше, суб’єктивно мені, нагадує внутрішні партійні розборки. На жаль, ніхто, на мій погляд, не переймається, чи дійсно була ця розмова, чи дійсно продаж посад відповідає дійсності. Виключно на мій погляд, намагаються досягти своїх якихось особистих цілей, а не притягнути до відповідальності”, - зазначив Кравець.

Він вважає, що, якщо розслідування все ж таки буде проведено і провину Єрмака доведуть, статті, за якими пред’являть звинувачення можуть змінити.

“Звичайно, якщо буде доведена провина цієї особи, то можуть бути змінені безпосередньо статті, за якими буде звинувачення. Тут може бути і шахрайство, тут може бути і втручання в роботу органів державної влади, і навіть може дійти до державної зради”, - підкреслив юрист.

Крім того, на його думку, вже через тиждень буде зрозуміло, чи займається хтось розслідуванням.

“Можуть довести, яким саме чином призначалась особа на посаду, не говорячи вже про декларування і таке інше. Тому насправді треба подивитись, чи дійсно правоохоронні органи будуть розслідувати цю справу чи будуть намагатись зам’яти. Це, я думаю, буде видно десь через тиждень. Якщо за тиждень не будуть пред’явлені відповідні підозри, тому що наразі, в принципі, особливо розслідувати нема чого”, - додав Кравець.

Також він уточнив, що, якщо через тиждень нічого не буде зроблено, то є шанс, що справу так і не доведуть до кінця.

“Насправді у правоохоронних органів є можливість за тиждень пред’явити підозру, за тиждень передати цю справу вже до суду. Якщо цього не буде зроблено, можна буде зробити висновок, що цього не буде зроблено ніколи. Або буде зроблено таким чином, що довести провину в судовому порядку буде неможливо”, - підкреслив Кравець.

Як повідомляв APnews раніше, народний депутат від "Слуги народу" Гео Лерос показав відео, на яких схожий на брата глави Офісу президента Андрія Єрмака Дениса Єрмака чоловік проводить переговори про працевлаштування осіб на певні посади в органах влади.

Нагадаємо, що співробітники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури розпочали справу через корупційний скандал, пов'язаний з головою Офісу президента України Андрієм Єрмаком.

Новини партнерів

Рада ухвалила зміни до КПК щодо судового контролю на час карантину
У Чернівцях померла ще одна людина, хвора на Covid-19