"Може роздути епідемію": Голубовська розкритикувала вакцинацію українців від COVID-19 на вокзалах

"Може роздути епідемію": Голубовська розкритикувала вакцинацію українців від COVID-19 на вокзалах
Читать на русском

Лікар зазначила, що стратегія вакцинації населення повинна бути інша

Вакцинація від COVID-19 на вокзалах може призвести до поширення хвороби. Вся проблема полягає саме в організації вакцинації.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву інфекціоніста, завкафедри інфекційних хвороб Національного медуніверситету імені Богомольця Ольги Голубовської в ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера".

За її словами, українці в "червоних" зонах будуть заражатися самі та розносити вірус.

"Зараз треба ще вміти вакцинувати, щоб не роздути цю епідемію ще більшою мірою ... Так, як вона проводиться зараз на вокзалах, то вона 100% може погіршити", - зазначила лікар.

При цьому вона сподівається, що подібна практика вакцинації буде припинена.

"Можна вакцинувати де завгодно. Але до вакцинованих потрібен особливий підхід - їх потім треба ізолювати. Ідеально - як зробили в Китаї, але це неможливо імплементувати у нас. Але вакцинувати на вокзалі ... вони штурмують, ви поцікавтеся, що там діється на вокзалі, які скандали з провідниками ... І потім вони, бувши вже вакцинованими, перебуваючи в "червоній" зоні, вони будуть інфікуватися", - підсумувала Голубовська.

Як раніше повідомляв APnews, "Укрзалізниця" на тлі введення нових правил транспортних перевезень розгорнула пункти щеплення та експрес-тестування на коронавірус на 10 найбільших залізничних вокзалах країни.

Новини партнерів

З 26 жовтня Рівненська та Миколаївська області перейдуть в "червону" зону карантину: що заборонять
Саакашвілі, який голодує, в грузинській в'язниці зробили переливання крові