МОЗ звернулося до українських підприємців через небезпеку від коронавірусу

МОЗ звернулося до українських підприємців через небезпеку від коронавірусу
Читать на русском

Глава МОЗ України попросив грошей в українських бізнесменів.

Міністр Охорони здоров'я Ілля Ємець попросив грошей в українських підприємців для закупівлі необхідного для боротьби з коронавірусом Covid-19 устаткування. Його звернення опублікувало МОЗ.

Міністр надіслав 16 березня лист у Федерацію роботодавців України, Конфедерацію роботодавців України, Українську раду бізнесу, Торгово-промислову палату України, Український союз промисловців і підприємців, Спілку українських підприємців, Європейську бізнес-асоціацію та Американську торгівельну палату в Україні.

“Зібрані кошти будуть зосереджені й використані для координації закупівлі якісних і надійних засобів індивідуального захисту медпрацівників (респіраторів, масок, рукавичок, костюмів і халатів, захисних окулярів), а також для придбання діагностичних тестів, апаратів штучної вентиляції легень, кардіомоніторів, газових аналізаторів, кисневих концентраторів, дезінфікуючих засобів та медикаментів”, - заявив він.

Ілля Ємець підкреслив, що залучення соціально відповідального бізнесу до боротьби з коронавірусом – загальносвітова тенденція, підтримана ВООЗ.

“Зокрема, ВООЗ, спільно з Фондом Організації Об’єднаних Націй та Швейцарським фондом благодійності, створює Фонд солідарного реагування на COVID-19, щоб дати можливість окремим особам і організаціям зробити свій внесок”, - підкреслив Ілля Ємець.

МОЗ звернулося до українських підприємців через небезпеку від коронавірусу

Як раніше повідомляв APnews, двоє співробітників ВООЗ підхопили Covid-19

До цього з'явилась інформація щодо померлої в Чернівцях жінки. яку перевіряли на коронавірус.

Нагадаємо, у Києві всупереч карантину працюють вуличні ярмарки

Новини партнерів

Україна не звертатиме зі шляху реформ - Шмигаль
Чорнобильську зону закриють для відвідувачів під час карантину