МОЗ зобов'язав всі області створити штаби для з протидії поширенню коронавірусу

МОЗ зобов'язав всі області створити штаби для з протидії поширенню коронавірусу
Читать на русском

У відомстві вже пройшло перше засідання штабу щодо протидії коронавірусу

Міністерство охорони здоров'я України створило штаб з протидії розповсюдженню коронавірусу. Про це повідомила представниця МОЗ на брифінгу.

Штаб буде працювати цілодобово. Представниця МОЗ зазначила, що у відомстві вже пройшло перше засідання штабу щодо протидії коронавірусу.

"Сьогодні вранці відбулось розгортання штабу. Віктор Ляшко провів перше засідання та призначив керівника штабу. Дав доручення до 16:00 всім головам ОДА створити такі штаби в областях, які будуть працювати з центральним штабом. Організувати їх роботу та призначити керівників. Також вже були перші завдання та поставлено завдання до кінця дня їх виконати", - сказала вона.

Під час засідання визначили, що представників МОЗ, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України та Національної поліції залучать до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

"Головний санітарний лікар провів селекторну нараду з керівниками обласних структурних підрозділів МВС та головними санлікарями областей щодо питання самоізоляції осіб, які підписали інформовану згоду на неї. Відповідно, було проговорено підписанні цієї згоди, а також контроль дотримання самоізоляції працівниками Нацполіції", - заявила вона.

Як повідомляв APnews раніше, у Тернопільській області медиків, які працюють з інфікованими на коронавірус, вирішили відправляти на двотижневу самоізоляцію.

Новини партнерів

Прем'єр Шмигаль пояснив, для кого насправді готують "VIP-палати" в лікарнях
Міносвіти повідомило, коли у школах закінчиться навчальний рік