МОЗ запровадить тест на антиген і збільшить обсяг тестувань на COVID-19

МОЗ запровадить тест на антиген і збільшить обсяг тестувань на COVID-19
Читать на русском

Максим Степанов заявив, що активно триває процес закупівлі обладнання та необхідних медичних матеріалів, потрібних для проведення тестувань.

Міністерство охорони здоров'я планує збільшити кількість ПЛР-тестувань на коронавірус до початку грудня. За добу мають намір проводити до 50 000 тестувань.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву глави МОЗ Максима Степанова в ефірі "Свобода слова".

Також, за його словами, скоро запровадять використання нових тест-систем на антиген.

"У квітні, коли я очолив міністерство, у нас була повністю зруйнована система лабораторій. Тоді робилося 200 тестів на добу. Зараз, якщо ми говоримо про ПЛР-тестування, то проводиться близько 30 тисяч на день. Тепер наша мета, яку ми ставимо щодо ПЛР-тестування – це досягти 50 тисяч на добу", - наголосив Степанов.

Крім того, міністр охорони здоров'я зазначив, що активно триває процес закупівлі обладнання та необхідних медичних матеріалів, потрібних для проведення тестувань.

"Ми постійно перенавчаємо працівників лабораторій та купуємо необхідне обладнання. Окрім того, нещодавно з’явився ще один різновид тестів — це тести на антиген, які тільки зараз почали з’являтися на ринку. Є навіть українські виробники. Все це ми будемо також використовувати. МОЗ чітко усвідомлює, які кроки робити, аби протистояти пандемії", - зазначив Максим Степанов.

Як повідомляв APnews, інфекціоніст пояснила, чому люди повторно заражаються COVID-19.

Новини партнерів

Степанов розповів, скільки коштує лікування одного пацієнта з коронавірусом
В Україні зафіксували черговий антирекорд COVID-19 - понад 4700 випадків за добу