МОЗ закупив понад 71 тисячу костюмів для лікарів, які працюють з хворими на коронавірус

МОЗ закупив понад 71 тисячу костюмів для лікарів, які працюють з хворими на коронавірус
Читать на русском

Закупівлю провели з дотриманням усіх процедур, костюми відповідають усім стандартам якості

Заступник голови Міністерства охорони здоров’я Світлана Шаталова розповіла, що МОЗ закупив понад 71 тисяч костюмів біологічного захисту для медичних працівників, які працюють з хворими на коронавірус пацієнтами. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Шаталової.

"Ми працюємо над тим, щоб забезпечити наших медиків якісними засобами індивідуального захисту. Тому уже найближчим часом МОЗ отримає понад 71 тисячі захисних костюмів, які будуть розподілені по всій країні", - сказала вона.

За її словами, закупівлю провели з дотриманням усіх процедур, костюми відповідають усім стандартам якості.

"Це костюми китайського виробництва, які мають усі європейські сертифікати, підприємство відповідає стандартам ISO, костюми біозахисту - стандарту 14126, окрім того, костюми біозахисту відповідають вимогам виробів для медичного використання, а також у своєму комплекті мають бахіли", - додала Шаталова.

Вартість одного костюму склала 488 гривень. Скоро костюми будуть в Україні, їх розподілять по всім регіонам.

Як повідомляв APnews раніше, прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час нараді щодо подолання епідемії коронавірусу у президента України Володимира Зеленського заявив, що пік захворюваності на коронавірус COVID-19 очікується на початку травня.

Новини партнерів

В Німеччині частково послабили обмеження через карантин
Шмигаль назвав терміни піку захворюваності на коронавірус