МОЗ закликало українців "здавати" осіб, які вакцинуються від COVID-19 поза чергою

МОЗ закликало українців "здавати" осіб, які вакцинуються від COVID-19 поза чергою
Читать на русском

Відомство змінило підходи до процесу вакцинації, тож тепер публічні особи не мають права отримувати щеплення поза чергою.

Міністерство охорони здоров'я закликає українців повідомляти про випадки, коли громадян щеплять від COVID-19 поза чергою. У такому разі відомство просить звертатися до їх контактного центру.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я Ярослав Кучер на брифінгу, передає APnews.

За його словами, МОЗ змінив підходи до процесу вакцинації, тож тепер вакцинувати публічних осіб надлишками препаратів в Україні не мають права.

"У нас в контактному центрі ви можете залишити звернення. Якщо ви бачили, що в тому чи іншому регіоні якимось чином, на ваш погляд, є інформація, що вакцинація йде не за планом, або щеплення починають робити всім підряд - будь ласка, повідомте на контактний центр", - наголосив заступник глави МОЗ.

Крім того, Кучер підкреслив, що так не має бути.

"Ми розберемось із цим питанням, оскільки цього немає бути. Є чіткий план, затверджений міністерством, і по ньому має все рухатись", - заявив він.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, 16 квітня МОЗ скасувало дозвіл на вакцинацію публічних осіб "надлишками" вакцин від COVID-19.

Новини партнерів

Медведчук: Економічний занепад, беззаконня і самоуправство - ось "досягнення" Зеленського на його посту
В Україні зниження смертності від COVID-19 очікується у найближчі дні, - НАН