МОЗ витратить 100 мільйонів гривень, щоб українці швидше отримували тест на COVID-19

МОЗ витратить 100 мільйонів гривень, щоб українці швидше отримували тест на COVID-19
Читать на русском

Максим Степанов заявив, що проблеми з тестуванням зафіксовані в Києві, Донецькій, Одеській, Дніпропетровській, Харківській областях.

Термін проведення тестування на коронавірус в Україні скоротять шляхом залучення приватних лабораторій. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

За його словами, матеріали пацієнтів з міст, де є проблеми з тестуванням, відправлять в ті міста, де проблем немає. При цьому він зазначив, що на приватні лабораторії виділили 100 мільйонів гривень.

"Ми будемо мати відповідні договори з приватними лабораторіями, і відправляти туди (матеріали - ред.) на сам процес тестування, які знаходяться в лабораторіях. Таким чином, ми максимально розвантажимо наші лабораторні центри та максимально зменшимо кількість днів, які іноді чекають наші громадяни на результат тестування", - заявив Степанов.

Крім того, Степанов зазначив, що проблеми з тестуванням зафіксовані в Києві, Донецькій, Одеській, Дніпропетровській, Харківській областях.

Як раніше повідомляв APnews, лікування коронавірусу в державній лікарні має бути безкоштовним, а якщо за це вимагають гроші, то необхідно телефонувати на гарячу лінію Національної служби здоров'я.

Новини партнерів

Ірландія першою в ЄС повертає жорсткий карантин через коронавірус
В Україні новий рекорд по смертям за добу від COVID-19