МОЗ випустило рекомендації з протидії коронавірусу мовами нацменшин: крім російської мови

МОЗ випустило рекомендації з протидії коронавірусу мовами нацменшин: крім російської мови
Читать на русском

Інфографіка доступна польською, кримськотатарською, угорською та румунською мовами.

Міністерство охорони здоров'я та Міністерство культури випустили рекомендації з протидії коронавірусу іншими мовами, проте російської мови серед них немає. Про це повідомляє APnews з посиланням на сторінку МОЗ у Facebook.

Так, зазначено, що в рамках інформаційної кампанії протидії поширенню коронавірусу МОЗ України розробляє матеріали для різних груп населення.

"Спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України комунікаційна команда “Коронавірус_інфо” адаптувала базові рекомендації щодо запобіжних заходів мовами національних меншин, які мешкають на території країни," - йдеться у повідомленні.

Відомо, що інфографіка вже доступна польською, кримськотатарською, угорською та румунською мовами, однак російською мовою інформації немає.

Варто зазначити, що найбільш розповсюдженими мовами України є українська та російська. В окремих регіонах та місцях компактного проживання національних громад розповсюджені румунська, молдовська, угорська, болгарська, польська, кримськотатарська.

Так, згідно з офіційними даними перепису 2001 року, російську мову назвали рідною 14 млн. 273 тис. громадян України, або 29,6 % населення країни. З них етнічні росіяни становлять 56 %, тоді як решта — представники інших національностей.

Як повідомляв APnews раніше, кількість хворих на коронавірус в Україні перевищила тисячу.

Новини партнерів

У Києві число хворих на коронавірус зросло до 214 осіб
Кількість хворих на коронавірус в Україні перевищила тисячу