МОЗ роз’яснило, коли та як проходити медогляд школярам під час пандемії

МОЗ роз’яснило, коли та як проходити медогляд школярам під час пандемії
Читать на русском

У МОЗ закликали батьків перевірити календар щеплень своєї дитини, а також свій особистий, і за необхідності вакцинуватися

Голова Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що тільки учні 4-9 класів у цьому році будуть проходити медичний огляд у великої кількості фахівців, інші можуть отримати довідку у сімейного лікаря. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Степанова під час брифінгу.

За його словами, дані зміни ухвалили через епідемію коронавірусу, щоб "у людей виникало менше незручностей", про них вже повідомило про них Міністерство освіти і науки.

Першокласникам перед початком навчального року необхідно отримати форму 086/о, за якою потрібно звернутися до сімейного лікаря, з яким підписано декларацію.

У старших класах медогляд необхідно пройти раз на рік, зазвичай його проводять в межах двох тижнів до чи після дня народження. Відповідальність за медогляд повністю лежить на батьках. Вони можуть сконтактуватися з сімейним лікарем і погодити дату.

У МОЗ закликали батьків перевірити календар щеплень своєї дитини, а також свій особистий, і за необхідності вакцинуватися.

Як повідомляв APnews раніше, Міністерство охорони здоров'я України оновило правила роботи шкіл під час коронавірусу.

Новини партнерів

Верещук розповіла, навіщо Тищенко роздавав лимони жителям зруйнованого будинку на Позняках
Рада ратифікувала угоду з Єврокомісією для отримання Україною 1,2 млрд євро допомоги