МОЗ розпочав підготовку до другої хвилі коронавірусу

МОЗ розпочав підготовку до другої хвилі коронавірусу
Читать на русском

Заходи з підготовки до другої хвилі COVID-19 активно зосереджені у Чернівецькій області

Міністерство охорони здоров'я розпочало підготовку до прийняття хворих другої та наступних хвиль спалаху коронавірусу. Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" на каналі "Україна".

За словами Ляшка, на сьогодні в Україні достатня кількість ліжок для прийняття хворих на COVID-19 - зайнято лише 10%.

"Зараз пусті ліжка - це 26 тисяч і 2, 5 тисяч апаратів ШВЛ. Зайнятих - 3 тисячі ліжок і близько 60-ти людей перебуває на апаратах ШВЛ. Тобто ми маємо 10% зайнятості тих ліжок, які готові приймати хворих. Це перша хвиля. Далі друга та третя хвиля вже продумана для перепрофілізації", - заявив Ляшко.

Заходи з підготовки до другої хвилі COVID-19 активно зосереджені у Чернівецькій області. Там відкрили новий заклад для прийому хворих.

"Наприклад, коли ми подивимось на Чернівецьку область, там найбільша кількість випадків. Там розпочався спалах і там він триває. І там найбільше сьогодні завантаженість ліжками тих, які готові до коронавірусної хвороби… Зараз підготовлено новий заклад вже в Чернівцях на 72 ліжка, який буде приймати хворих. Тому коли ми говоримо про послаблення карантину, ми не говоримо про те, що ми вже позбулися спалаху і епідемії", - додав головний санлікар.

Як повідомляв APnews раніше, Ляшко заявив, що в Україні не знижується захворюваність на коронавірус.

Читайте також:

Новини партнерів

У Києві поліція посилила заходи безпеки на 9 травня: рух деякими вулицями обмежать
Ціна життя. Скільки коштує лікування коронавірусу в США, Китаї, Іспанії та Україні