МОЗ пояснив, як вчинять з українцями з Італії відразу по прильоту в Україну

МОЗ пояснив, як вчинять з українцями з Італії відразу по прильоту в Україну
Читать на русском

В МОЗ докладно розповіли, які заходи чекають на українців, яких евакуюють з Італії, та про відповідальність за порушення режиму безпеки.

Українці, яких 15 березня евакуюють з Італії, добровільно зголосилися пройти самоізоляцію в домашніх умовах, повідомив на брифінгу за спеціальним рейсом авіакомпанії Sky Airlines для евакуації українців головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я України Віктор Ляшко.

За порушення самоізоляції буде введена відповідальність, нагадали в МОЗ.

"Ми всім запропонували заповнити згоду на добровільну ізоляцію. Всі по прильоту відбудуть на території України в домашніх умовах самоізоляцію. В анкеті попереджено, що за порушення самоізоляції в домашні умовах передбачена певна відповідальність. Тому після прильоту ми будемо брати у всіх анкети, дізнаємося, де хто проживає і будемо робити вибірковий контроль дотримання умов перебування в самоізоляції для того, щоб унеможливити поширення коронавірусної хвороби", - сказав Ляшко.

Раніше в МЗС уточнили, що на рейсі повинні були прилетіти 126 осіб, потімкількість зменшилася до 122 чоловік, але в результаті на літаку полетіли 123 українця і іноземці.

Як раніше повідомляв APnews, глава МОЗ екстрено звернувся до українців через необхідність посилити заходи по припиненню поширення коронавіруса COVID-19.

У мережі з'явилося відео, на якому зняли, як вулиці туристичної Венеції повністю спорожніли через пандемію коронавіруса.

Новини партнерів

У евакуйованих з Італії українців не виявили коронавірус, - МОЗ
Шмигаль анонсував поставку обладнання для боротьби з коронавірусом