МОЗ пояснило, як українцям з ОРДЛО і Криму вакцинуватися від COVID-19

МОЗ пояснило, як українцям з ОРДЛО і Криму вакцинуватися від COVID-19
Читать на русском

У відомстві оприлюднили алгоритм дій для жителів ОРДЛО і Криму.

У МОЗ розповіли, як вакцинуватися українцям, які живуть на окупованих територіях Донецької, Луганської областей та в Криму.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби МОЗ, передає APnews.

Так, жителі тимчасово окупованих територій можуть зробити щеплення від коронавірусу у будь-якому з пунктів щеплення та центрів масової вакцинації на підконтрольній уряду території України.

Для того, щоб перетнути лінію розмежування, необхідно буде пройти самоізоляцію. Водночас, для цього треба отримати запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором.

"Щоб отримати запрошення, запишіться на щеплення в одному з центрів вакцинації населення та пунктів щеплення, розташованих на підконтрольній уряду території", - зазначили у МОЗ.

Запис до них відбувається за номером контакт-центру Міністерства охорони здоров’я з питань протидії COVID-19: +38 0 800 60 20 19 або за допомогою чату на сайті МОЗ.

Також у відомстві оприлюднили алгоритм дій для жителів ОРДЛО і Криму:

  • Вам необхідно повідомити, з якого ви населеного пункту (уточнивши, що наразі він є тимчасово окупованим), вказати ваші дані та обрати найзручніший пункт щеплення чи центр вакцинації.
  • Оператор запише на вакцинацію та надішле вам СМС-повідомлення з унікальним ідентифікатором, якщо у вас є український номер телефону, або листа на електронну пошту в разі його відсутності.
  • Цей ідентифікатор необхідно буде надати під час перетину КПВВ.
  • Для запису на другу дозу необхідно буде повторити всі попередні дії.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, майже 17 000 закарпатців зробили щеплення проти COVID-19 в Угорщині.

Новини партнерів

Слідом за Тернопільщиною: у Чернівцях нещеплених вчителів можуть зобов'язати тестуватися на COVID-19 щотижнево своїм коштом
Меркель прилетіла до Москви для переговорів з Путіним