МОЗ України планує закріпити на законодавчому рівні дозвіл працювати дистанційно під час карантину

Віктор Ляшко
Читать на русском

Віктор Ляшко анонсував створення відповідного законопроекту.

Міністерство охорони здоров’я України має намір прописати у законопроекті право і можливість працювати дистанційно на період введення карантину через загрозу поширення коронавірусної інфекції. Законопроект буде подано на розгляд Верховної Ради України на позачерговій сесії.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко під час брифінгу у п’ятницю, 13 березня.

"Щодо громадського транспорту: у тому числі метро і тому подібне - то Міністерство охорони здоров’я вже давно видало рекомендації роботодавцям і всім суб’єктам господарювання старатись на цей період перевести людей при можливості на дистанційну роботу. Таке право ми хочемо навіть зараз прописати у законопроекті, який ми ініціюємо для розгляду на позачерговій сесії Верховної Ради, де узаконити в кодексі законів про право на працю і можливість працювати дистанційно на період введення карантинних заходів для того, щоб унеможливити будь-які спекуляції стосовно цієї теми", - наголосив головний санітарний лікар України.

За словами Ляшка, карантин вводиться для того, щоб зменшити кількість пересувань на території міста або населеного пункту.

"Я всіх закликаю при можливості – якщо ви їдете 2, 3, 4 зупинки – краще зараз пройтись пішки", - наголосив він.

Як повідомляв APNews, МОЗ може закрити один населений пункт через коронавірус.

Новини партнерів

У Житомирській області ще двох осіб перевіряють на коронавірус
ВООЗ заперечила спад пандемії коронавірусу у світі