МОЗ озвучило перелік країн у "червоній зоні" через поширення коронавірусу

МОЗ озвучило перелік країн у "червоній зоні" через поширення коронавірусу
Читать на русском

До переліку держав зі значним поширенням коронавірусу потрапили країни, в яких кількість активних випадків захворювання становить більше ніж 40 осіб на 100 тисяч населення

Міністерство охорони здоров’я України представило список країн, де значно поширився коронавірус, до "червоної зони" потрапили 50 держав. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Державної прикордонної служби України.

"Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило список країн, які за показниками захворюваності на COVID-19 віднесено до "червоної" та "зеленої" зон", - йдеться у повідомленні.

До переліку держав зі значним поширенням коронавірусу потрапили країни, в яких кількість активних випадків захворювання становить більше ніж 40 осіб на 100 тисяч населення.

Серед країн "червоної" зони - США, Великобританія, Швеція, Вірменія, Бельгія, Білорусь, Нідерланди, Росія, ОАЄ, Іспанія, Молдова, Франція, Канада та Італія.

У списку МОЗ Україна потрапила до "зеленої зони" з показником 37 випадків на 100 тисяч населення.

Як повідомляв APnews, після запуску міжнародного авіасполучення з 15 червня країни будуть класифікувати за "червоними" та "зеленими" зонами. Правила для пасажирів, які прибувають з тих, чи інших країн, будуть відрізнятися.

Новини партнерів

Шпаргалка для абітурієнта. Все що потрібно знати про "карантинне" ЗНО 2020 батькам і випускникам
Під Шевченківським судом затримали 5 активістів: ДБР перевірить дії поліцейських