МОЗ отримав результати 48 тестів евакуйованих з Уханя на коронавірус

МОЗ отримав результати 48 тестів евакуйованих з Уханя  на коронавірус
Читать на русском

Турупалов зазначив, що результати решти тестів повідомлять пізніше

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу повідомив, що МОЗ отримало результати тестів українців та іноземців, яких евакуювали з китайського міста Ухань через коронавірус.

"Ми маємо перші результати досліджень проб, які було взято в людей, які перебувають на обсервації в Нових Санжарах. Вони - негативні", - підкреслив він.

Також радник прем’єр-міністра України Антон Турупалов додав, що тести на коронавірус не виявили інфікування у 48 евакуйованих.

"Ми сьогодні отримали перші результати. Це для нас добра новина. 48 проб, результати яких сьогодні до нас надійшли, виявились негативними. Тобто, ми точно знаємо, що 48 осіб, які тут перебувають, у них нема коронавірусу", - підкреслив він.

Турупалов зазначив, що результати решти тестів повідомлять пізніше.

"Очікуємо, що вони будуть такі самі. У будь-якому разі Полтавська область і будь-яка інша область готова до будь-яких результатів і готова реагувати, якщо будуть інші результати, то оперативно, за планом, буде реагування", - зазначив радник прем’єр-міністра.

Як повідомляв APNews раніше, на українському кордоні перевірятимуть всіх громадян країн, де були зафіксовані випадки захворювання на коронавірус.

Новини партнерів

Суд відмовив Порошенку в апеляції на примусовий допит у ДБР
Прем'єр Гончарук пригрозив масовими звільненнями співробітникам ДФС