МОЗ отримав 316 підозр на коронавірус: 26 підтвердили

МОЗ отримав 316 підозр на коронавірус: 26 підтвердили
Читать на русском

Протягом минулої доби, 19 березня, до Центру громадського здоров’я надійшло 56 підозр на коронавірус

З початку року до Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров'я України надійшло 316 повідомлень про підозру на коронавірус, з них підтвердили 26 випадків зараження. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Протягом минулої доби, 19 березня, до Центру громадського здоров’я надійшло 56 підозр на коронавірус.

"Упродовж 19 березня до Центру громадського здоров’я надійшло 56 підозр на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 316 повідомлень про підозру на COVID-19", - йдеться у повідомленні.

Коронавірус зафіксовано у шістьох областях України, серед яких: Чернівецька область - 15 випадків (один летальний), Житомирська область - два випадки (один летальний), Київська область - два випадки, Донецька область - один випадок, Дніпропетровська область - два випадки, Івано-Франківська область - один випадок (летальний). Ще три випадки зафіксували у Києві.

Як повідомляє APNews, військовослужбовці Національної гвардії України почали нести службу в населених пунктах, де запроваджено режим надзвичайної ситуації, в Київській, Житомирській та Чернівецькій областях.

Нагадаємо, що перший заступник голови КМДА Микола Поворозник заявив, що представники Київської міської державної адміністрації прийняли рішення про введення надзвичайної ситуації в Києві через коронавірус.

Новини партнерів

Уряд виділив 70 мільйонів на засоби індивідуального захисту правоохоронців
Зеленський змінив очільників семи райдержадміністрацій