МОЗ оприлюднило алгоритм дій для лікарів на випадок виявлення коронавірусу

МОЗ оприлюднило алгоритм дій для лікарів на випадок виявлення коронавірусу
Читать на русском

Наразі в Україні немає підтверджених випадків нового коронавірусу

У п'ятницю, 7 лютого, Міністерство охорони здоров'я надіслало представникам обласних лабораторних центрів та закладів охорони здоров'я алгоритми дій на той випадок, якщо в Україні буде виявлено коронавірус. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Алгоритми дій розробили для лікарів-клініцистів, епідеміологів лабораторій і населення на випадок виявлення 2019-nCoV, в тому числі особливостей ведення пацієнта, дотримання вимог інфекційного контролю, епідеміологічного розслідування. МОЗ закликав лікарів-клініцистів та лікарів-епідеміологів дотримуватись вказаних алгоритмів при звернені особи, у якої зафіксовані симптоми зараження коронавірусом 2019-nCoV, в тому числі щодо порядку інформування та епідеміологічного розслідування.

Спеціалістам, що займаються лабораторним обстеженням осіб у вірусологічних лабораторіях, які відповідають визначенню випадку коронавірусу, надали алгоритми дій порядку проведення цих досліджень та направлення відібраних зразків.

Також були надіслані алгоритми дій для населення, у разі підозри у них захворювання викликаного коронавірусом, з метою розміщення у громадських місцях.

В МОЗ вказали, що на цей час в Україні немає підтверджених випадків нового коронавірусу.

Новини партнерів

Арахамія: “Батьківщина” має заплатити за зламаний мікрофон
Ситник розповів, скільки топ-посадовців притягли до відповідальності