МОЗ не виключає продовження карантину через коронавірус

МОЗ не виключає продовження карантину через коронавірус
Читать на русском

Карантин буде тривати з урахуванням епідемічної ситуації в сусідів, в країнах Європейського союзу та на території України

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що українська влада може ввести заходи реагування у разі масового поширення коронавірусу на території України. Таку заяву він зробив під час брифінгу.

Ляшко додав, що карантин буде тривати з урахуванням епідемічної ситуації в сусідів, в країнах Європейського союзу та на території України.

"Всі заходи, які ми робимо, сьогодні ми робимо з превентивною метою. Водночас ми не виключаємо введення заходів реагування у разі масового поширення захворюваності на території України", - підкреслив головний санітарний лікар України.

За його словами, Міністерство охорони здоров'я буде виходити з позицією до Кабінету міністрів України ближче до дати завершення чинного терміну карантину.

Як раніше повідомляв APnews, президент Володимир Зеленський закликав уряд зупинити міжміське та міжобласне сполучення, а також роботу метрополітенів, у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Крім того, Володимир Зеленський в новому відеозверненні закликав відповідні державні структури забезпечити доплату до пенсій на період карантину та заходів щодо боротьби з розповсюдженням коронавірусу в Україні.

Новини партнерів

У Києві всупереч карантину працюють вуличні ярмарки. Фотофакт
УЄФА переніс чемпіонат Європи з футболу на 2021 рік