МОЗ: Медспільнота підтримала ініціативу Ємця щодо погодинної оплати праці

Ілля Ємець
Читать на русском

Листи зі словами підтримки почали надходити в МОЗ з усієї України.

Українська медична спільнота підтримала пропозицію міністра охорони здоров’я Іллі Ємця ввести погодинну оплату медикам та іншим працівникам, які докладають зусиль у лікуванні українців від коронавірусної інфекції. Про це повідомляє МОЗ у своєму Telegram-каналі.

"МОЗ повідомляє, що медики України підтримали Іллю Ємця у питанні про запровадження погодинної оплати за лікування від коронавірусу", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що листи зі словами підтримки почали надходити в МОЗ з усієї України. Таких звернень вже кілька десятків, як зазначили у міністерстві.

"Вважаємо, що Ваша ініціатива щодо запровадження погодинної оплати для медичних та інших працівників, які безпосередньо займаються лікуванням українців від коронавірусної інфекції, — це важливий крок. Це крок, який показує, що лікарі справді стали важливими не лише на словах, але й на ділі...” — цитують у МОЗ один з листів.

Медична спільнота України підтримала й кроки міністра Ємця у боротьбі з коронавірусом, відновленні престижу лікарської професії та підтримці українських медиків.

"Дякуємо, що підтримуєте лікарів і розпочали рух "Захистимо лікаря — врятуємо українців", — йдеться в одному із листів.

Як повідомляв APNews, Міністр МОЗ Ємець пропонує ввести погодинну оплату лікарям, які борються з коронавірусом.

Новини партнерів

У екс-міністра Бородянського раптово з'явилися "люксові" авто і мільйони євро на рахунку
Година для пенсіонерів: "АТБ" вводить спеціальний час відвідування магазинів людьми похилого віку