МОЗ хоче, щоб біля станцій метро продавали маски

МОЗ хоче, щоб біля станцій метро продавали маски
Читать на русском

Віктор Ляшко нагадав, що тільки в Києві середньодобовий пасажиропотік понад мільйон людей

Автоматичні точки продажу медичних масок хочуть встановити в українських містах біля станцій метро. Про це повідомляє Apnews з посиланням на заяву головного санітарного лікаря Віктора Ляшко.

"Звернувся до мерів міст Києва, Дніпра і Харкова з проханням знайти можливість і встановити точки автоматичного продажу (вендинга) або інших, альтернативних способів задоволення попиту на захисні маски, в приміщеннях станцій метрополітену або на вході в них", - йдеться в повідомленні.

За його словами, це необхідно, тому що графік роботи метро не збігається з графіком більшості аптечних мереж, тому люди не можуть купити собі маски безпосередньо перед входом в метрополітен.

"Середньодобовий потік пасажирів метрополітену в Києві, наприклад, понад 1 млн осіб щодня, це понад 50% загального обсягу міських пасажирських перевезень. Контактність величезна. Захист обов'язкове. Носіння маски запобігає інфікуванню коронавірусів", - підсумував Ляшко.

Як раніше повідомляв Apnews, медичні маски необхідно викидати в спеціальні пластикові контейнери, які потім повинні дезінфікуватися.

Новини партнерів

У Київській області 26 шкіл повністю перевели на дистанційне навчання
Десяти років не вистачить, щоб відновити екосистему лісу після пожеж на Луганщині, - еколог