МОЗ терміново розгортає "коронавірусний госпіталь" в Палаці Спорту

МОЗ терміново розгортає "коронавірусний госпіталь" в Палаці Спорту
Читать на русском

Однак на такі великі площі поки немає додаткового обладнання, ліжок і медперсоналу

В Україні через зростання випадків захворювання на коронавірус МОЗ готується до створення польових шпиталів. Їх будуть розгортати у виставкових центрах. Ба більше, Палац Спорту у Києві також хочуть перетворити на шпиталь.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву головного санітарного лікаря Віктора Ляшка “Сегодня”.

Він пояснив, що “польові шпиталі” - це шпиталі, які мають бути розгорнуті в пристосованих приміщеннях, що мають опалення, вентиляцію, санітарно-технічні умови".

“Це великі площі, на яких додатково розміщуються ліжка таким чином, щоб була велика блокова система, де можна буде підвести кисень до ліжко-місць, забезпечити реанімаційні відділення, кімнати для медичного персоналу”, - сказав Ляшко.

Та сказав, що наразі міністерство зібрало інформацію про потреби в обладнанні та доручило «Медичним закупівлям» проаналізувати ціни. Далі буде запущено постанову, якою виділять кошти на закупівлю обладнання. І вже після цього почнуть розгортати госпіталь у Палаці спорту.

Зазначив, що на такі великі площі поки немає додаткового обладнання та ліжок. І наголосив, що питання більше не у обладнанні, а у кількості медперсоналу.

“Питання не так в обладнанні, як у забезпеченні медичним персоналом. Зі збільшенням кількості медичних ліжок проблема збільшення кількості медичного персоналу не вирішиться сама собою, адже лікар – це професія, яка здобувається роками”, - сказав головлікар.

Раніше APnews писав, що за словами Ляшка, у Києві можуть знову закрити метро та заборонити маршрутки.

Новини партнерів

Українців позбавлять роботи через погані гени: чим небезпечний ДНК-реєстр "Слуг народу"
"Це навіть не прохання!": Зеленський закликав нардепів прийняти жорстке рішення і розпустити КСУ