МОЗ готує список професій, для яких вакцинація від COVID-19 буде обов'язковою

МОЗ готує список професій, для яких вакцинація від COVID-19 буде обов'язковою
Читать на русском

За словами Ігоря Кузіна, швидше за все список представлять на наступному тижні.

Міністерство охорони здоров'я України працює над переліком професій, для яких вакцинація проти коронавірусної інфекції стане обов'язковою. Список планують представити, імовірно, на наступному тижні.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву заступника міністра охорони здоров'я, головного державного санітарного лікаря країни Ігоря Кузіна.

"З приводу переліку професій (для обов'язкової вакцинації - ред.), Зараз він поки формується. Зараз ми розглядаємо й оцінюємо потенційні ризики не вакцинації тих чи інших когорт або ж категорій службовців. Тому, швидше за все, наступного тижня ми зможемо представити фінальну версію... Поки фінального рішення немає", - сказав він.

Водночас Ігор Кузин уточнив, що у цей список обов'язково увійдуть працівники навчальних закладів, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів, а також працівники місцевих державних адміністрацій.

Раніше APnews повідомляв, в Україні принаймні однієї дозою вакцини від коронавірусу щеплені 80% медичних працівників і 62% педагогів.

Новини партнерів

У Польщі звільнили двох поліцейських, які вбили українця у витверезнику
Рада не буде переголосовувати закон про олігархів, - Веніславський