МОЗ: Експрес-тести для виявлення коронавірусу передадуть ще до двох областей України

Віктор Ляшко
Читать на русском

За словами Віктора Ляшка, на цьому тижні тест-системи надішлють до Дніпропетровської та Одеської областей.

Тест-системи для виявлення захворювання на коронавірус передадуть до Дніпропетровської та Одеської областей вже цього тижня. Надалі в пріорітеті Чернівці, Закарпаття та Львівська область. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко під час брифінгу.

За словами Ляшка, на сьогодні Центральна референс-лабораторія без перешкод справляється з кількістю досліджень на наявність коронавірусної інфекції.

"В кожній нашій вірусологічній лабораторії стоїть різне обладнання. На сьогодні наша Центральна референс-лабораторія спокійно справляється з кількістю досліджень, які потребують проведення.

Нагальної потреби для передачі тестів не існує. В той же час, ми розробили алгоритм під кожен апарат полімеразно-ланцюгової реакції, які знаходяться в вірусологічній лабораторії, вони мають різних виробників, мають різні алгоритми досліджень. І буде передача тест-систем вже буквально на цьому тижні. Точно буде Дніпропетровська, Одеська область, в яких є обладнання. В подальшому будуть передаватись... ми пріоритезуємо Чернівці, Закарпаття, Львівську область", - заявив Віктор Ляшко.

Як повідомляв APNews, прем’єр-міністр Денис Шмигаль скликає екстрене засідання через поширення Covid-19 в Україні.

Новини партнерів

Супермаркети Італії ввели обмеження через епідемію коронавірусу. Ексклюзивні кадри APnews
В Італії не вистачає тестів на коронавірус, людям відмовляють у перевірках. Ексклюзив