МОЗ дозволить відкрити пляжі в Україні, але відвідувати їх рекомендує не всім

МОЗ дозволить відкрити пляжі в Україні, але відвідувати їх рекомендує не всім
Читать на русском

МОЗ рекомендує не відвідувати пляжі громадянам, які знаходяться в групі ризику.

Міністерство охорони здоров’я України дозволить працювати пляжам у цьому сезоні.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву головного санітарного лікаря Віктора Ляшка під час брифінгу у понеділок, 18 травня.

За його словами, при цьому, МОЗ рекомендує не відвідувати пляжі громадянам, які знаходяться в групі ризику.

Наголошується, що МОЗ провів консультації з інститутом епідеміології інфекційний захворювань, який підтвердив, що морська сіль спільно з ультрафіолетовим випромінюванням знищує збудника коронавірусної хвороби.

"В цьому сезоні ми зможемо купатись. Ми провели консультації з інститутом епідеміології інфекційний хвороб. Фахівці підтвердили, що морська сіль спільно з ультрафіолетовим випромінюванням знищує збудника коронавірусної хвороби. Тому буде дозволено відкрити пляжний сезон в Україні, напевно, як і в інших країнах світу", - резюмував Ляшко.

Він також зазначив, що пляжі відкриють і на морі, і біля прісних річок.

"Навіть не зважаючи на те, що в прісній воді збудник має можливість виживати, за наявною інформацією в річках з проточною водою інфікуватись досить складно. Тому і стосовно річкових пляжного сезону також МОЗ буде надавати дозвіл в цьому сезоні відпочинку", - наголосив головний санлікар.

При цьому, Міністерство охорони здоров’я не рекомендує відвідувати пляжі людям з групи ризику.

"Це люди старше 60-ти років, а також люди з хронічними захворюваннями. Також треба буде дотримуватись дистанції від інших людей - не менше двох метрів. Це наш постулат на цей період. Ну і дотримуватись правил особистої гігієни. Також всі, хто будуть проводити відпочинок, повинні використовувати маску для обличчя, щоб унеможливити передачу збудника", - зауважив Ляшко.

Як повідомляв APnews, в Одесі від COVID-19 помер лікар-реаніматолог та директорка школи.

Новини партнерів

Стерненко звинуватив Авакова і Венедіктову в політичному тиску
СБУ поки не збирається вручати підозру Сергію Стерненку