У деяких мотоциклах BMW з'явиться система "круїз-контролю"

У деяких мотоциклах BMW з'явиться система "круїз-контролю"
Читать на русском

Відповідати за швидкість і дистанцію байка на дорозі буде нова система.

Система адаптивного круїз-контролю з'явиться на мотоциклах BMW. Система BMW Motorrad Active Cruise Control зможе самостійно підтримувати швидкість і дистанцію до автомобіля, що їде попереду транспорту.

Цю систему інженери BMW Motorrad розробили спільно з фахівцями компанії Bosch. Раніше ця система встановлювалася тільки на автомобілях, але зараз її почнуть серійно встановлювати й на мотоцикли. Водій зможе вибрати в програмі один з трьох рівнів дистанції, задавати швидкість руху, а також встановлювати рівень автоматичного прискорення та уповільнення.

Причому ця система відрізняється від того круїз-контролю, який встановлюється в автомобілях. Так, на відміну від автомобілів, мотоцикл в поворотах нахиляється. Так що система також фіксує відхилення мотоцикла від вертикальної осі. Після цього система буде обмежувати зміну швидкості руху при проходженні поворотів для збереження максимальної стабільності.

Проте в BMW окремо наголосили, що адаптивний круїз-контроль не можна вважати заміною водія. "Система налаштована на взаємодію з рухомими об'єктами, але для зупинки на перехрестях або перед нерухомими перешкодами водій повинен гальмувати самостійно", - пояснили в компанії.

Читайте також:

Новини партнерів

Порошенко збрехав у промові про кількість його соратників під Печерським судом
В Одесі через сильний вітер впали 63 дерева: постраждалих госпіталізовано з переломами